Právě skončená sezona formule 1 udělala radost nejen motoristickým fanouškům, ale i šéfovi seriálu Bernie Ecclestoneovi. Dramatická zápletka, kdy se až do posledního závodu rozhodovalo o titulu mistra světa, vyrovnané startovní pole a úspěšný návrat formule 1 do USA udělaly z šampionátu atraktivní zboží. Další expanze by teď podle Ecclestona měla směřovat do Ruska.

"V tuto chvíli vypadá formule 1 výborně," prohlásil Ecclestone pro oficiální stránky šampionátu a ohlédl se dál za letošní sezonou. "Trochu mě překvapilo, že Ferrari nebylo víc konkurenceschopné. A také jsem nečekal tolik chyb od McLarenu. Ohlas seriálu byl ale vynikající a americká Velká cena v Austinu byla skvělě připravena."

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se