Běžela 25. minuta utkání anglické Premier League mezi Arsenalem a West Bromwichem Albion. V dosavadním průběhu zápasu se hrálo prakticky bez šancí. Až pak do pokutového území vtrhl domácí Santi Cazorla, před Stevenem Reidem si zasekl míč a spadl na zem. Sudí bez váhání nařídil penaltu a Kanonýři od té doby vedli.
Jenže televizní kamery prokázaly, že španělský záložník celý pád nasimuloval. "Nevím, co rozhodčí viděl. Nebyl tam vůbec žádný kontakt," soptil po duelu kouč hostů Steve Clark. A za pravdu mu musel dát po zhlédnutí opakovaných záběrů i domácí trenér Arsene Wenger.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










