Hulvátské prostředí jako před několika lety? Záplavy konfet na ledě, často i v nepřerušené hře? Na to už v podání brněnských fanoušků zapomeňte. Do O2 Areny jich opět zamířilo z moravské metropole několik tisíc, ale stejně jako v duelu s Jágrovým Kladnem se na své poměry chovali nanejvýš vzorně.
Proti Slavii sice přistálo na led několik konfet, bylo to však vždy v rámci oslav. Brňané tedy nijak nenarušili hru. A navíc z moderní arény odjížděli opět ve veselé náladě. Jejich miláčci si zde totiž v letošní sezoně připsali i druhé vítězství, když sešívané porazili 3:1.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







