Hulvátské prostředí jako před několika lety? Záplavy konfet na ledě, často i v nepřerušené hře? Na to už v podání brněnských fanoušků zapomeňte. Do O2 Areny jich opět zamířilo z moravské metropole několik tisíc, ale stejně jako v duelu s Jágrovým Kladnem se na své poměry chovali nanejvýš vzorně.

Proti Slavii sice přistálo na led několik konfet, bylo to však vždy v rámci oslav. Brňané tedy nijak nenarušili hru. A navíc z moderní arény odjížděli opět ve veselé náladě. Jejich miláčci si zde totiž v letošní sezoně připsali i druhé vítězství, když sešívané porazili 3:1.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se