Francouzský pilot Romain Grosjean bude i v příští sezoně formule 1 jezdit za stáj Lotus. Šestadvacetiletý jezdec se dohodl s vedením stáje na nové smlouvě a v týmu opět vytvoří dvojici s Finem Kimim Räikkönenem.
Na nový kontrakt musel ale francouzský pilot čekat déle, než původně očekával. Vedení stáje z britského Enstonu s prodloužením spolupráce váhalo. Časté Grosjeanovy nehody, které tým připravily o body, mu málem zlomily vaz. Nakonec se však vedení rozhodlo dát svému pilotovi ještě jednu šanci.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









