Netradiční čas zápasu mezi Lvem Praha a ruskou Kazaní Jakuba Voráčka nijak nerozhodil. "Vnímal jsem to venku, že je taková sváteční atmosféra. Ale jakmile jsem přišel na zimák, už jsem se soustředil jen na utkání," vysvětloval třiadvacetiletý útočník.
Navíc byl rád, že měl na Štědrý den alespoň pohyb. "Alespoň jsem něco spálil. Když jsem doma, tak jsem se vždy furt jenom cpal," usmíval se Voráček. Jeho tým nakonec s Kazaní prohrál 0:2, ale vytáhlý forvard po skončení duelu už vyhlížel vánoční pohodu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









