Tenistka Petra Kvitová vstoupila do nového roku porážkou v druhém kole v Brisbane s Ruskou Anastasií Pavljučenkovovou. Mužskou část turnaje nebude hrát Radek Štěpánek, jenž se před utkáním prvního kola proti domácímu Lleytonu Hewittovi odhlásil kvůli infekci oka.
Šestá nasazená Kvitová podlehla Pavljučenkovové 4:6, 5:7 a nenaváže tak na své předchozí vystoupení v Brisbane z roku 2011, kdy na turnaji zvítězila a odrazila se tak ke své životní sezoně. Loni místo obhajoby titulu startovala na Hopmanově poháru, který s Tomášem Berdychem vyhrála.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










