Český tenista Tomáš Berdych si potřetí za sebou zahraje čtvrtfinále grandslamového Australian Open. Pátý nasazený hráč dnes v Melbourne porazil ve čtvrtém kole Jihoafričana Kevina Andersona 6:3, 6:2 a 7:6.
O premiérové semifinále na Australian Open bude hrát Berdych s obhájcem titulu a světovou jedničkou Novakem Djokovičem. Srbský tenista udolal v obrovské bitvě Švýcara Stanislase Wawrinku 1:6, 7:5, 6:4, 6:7, 12:10. Djokovič, s nímž Berdych vypadl ve čtvrtfinále předloni, ukončil vyčerpávající duel po pěti hodinách a dvou minutách.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











