Český tenista Tomáš Berdych si potřetí za sebou zahraje čtvrtfinále grandslamového Australian Open. Pátý nasazený hráč dnes v Melbourne porazil ve čtvrtém kole Jihoafričana Kevina Andersona 6:3, 6:2 a 7:6.

O premiérové semifinále na Australian Open bude hrát Berdych s obhájcem titulu a světovou jedničkou Novakem Djokovičem. Srbský tenista udolal v obrovské bitvě Švýcara Stanislase Wawrinku 1:6, 7:5, 6:4, 6:7, 12:10. Djokovič, s nímž Berdych vypadl ve čtvrtfinále předloni, ukončil vyčerpávající duel po pěti hodinách a dvou minutách.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se