Začalo to třetím místem v úvodním závodě letošní sezony. Kvarteto Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Michal Šlesingr, Ondřej Moravec doběhlo se ztrátou 36 sekund za vítězným Ruskem a mělo lepší střelbu než druhé Norsko. Smíšenými štafetami začne za osmnáct dní světový šampionát v Novém Městě na Moravě a tenhle výsledek fanoušky navnadil. Opakovat ho ale nebude snadné.

Dnešní klasické štafety v Anterselvě naznačily, že čeští biatlonisté nepůjdou do domácích závodů jako favorité, spíš jako černí koně. Ženy skončily patnácté se ztrátou celého kola a muži šestí, ačkoli až do třetího úseku bojovali o medaili.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se