Devět extraligových hokejistů už si letos od disciplinární komise soutěže vysloužilo trest za porušení pravidel ledního hokeje a nesportovní chování, při němž se hráči snažili teatrálním jednáním nepřiměřeným zákroku soupeře ovlivnit hlavní rozhodčí a získat výhodu přesilové hry. Uvedené jednání přitom nebylo v utkání potrestáno.
Zpětného ocenění se dočkal i jeden přímo nafilmovaný pád. (etuda Karla Pilaře viz níže, jak ji ocenila sama svazová disciplinárka) Tresty? Napomenutí nebo pokuta – srážkou 10 procent z platu hráče.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










