Devět extraligových hokejistů už si letos od disciplinární komise soutěže vysloužilo trest za porušení pravidel ledního hokeje a nesportovní chování, při němž se hráči snažili teatrálním jednáním nepřiměřeným zákroku soupeře ovlivnit hlavní rozhodčí a získat výhodu přesilové hry. Uvedené jednání přitom nebylo v utkání potrestáno. 

Zpětného ocenění se dočkal i jeden přímo nafilmovaný pád. (etuda Karla Pilaře viz níže, jak ji ocenila sama svazová disciplinárka) Tresty? Napomenutí nebo pokuta – srážkou 10 procent z platu hráče.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se