Vítězné kvarteto Petra Kvitová, Lucie Šafářová, Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká nominoval kapitán českých tenistek Petr Pála na první kolo nového ročníku Fed Cupu. Dvojnásobné vítězky přivítají Austrálii v Ostravě 9. a 10. února.

"Rozhodl jsem se pro osvědčenou vítěznou sestavu i proto, že hrát se bude na stejném povrchu, stejnými míči. Hra všech nominovaných by měla na soupeřky platit," vysvětlil Pála v tiskové zprávě, proč zvolil sestavu, která při loňské vítězné cestě za stříbrným pohárem porazila v semifinále Itálii a ve finále Srbsko.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se