Vítězné kvarteto Petra Kvitová, Lucie Šafářová, Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká nominoval kapitán českých tenistek Petr Pála na první kolo nového ročníku Fed Cupu. Dvojnásobné vítězky přivítají Austrálii v Ostravě 9. a 10. února.
"Rozhodl jsem se pro osvědčenou vítěznou sestavu i proto, že hrát se bude na stejném povrchu, stejnými míči. Hra všech nominovaných by měla na soupeřky platit," vysvětlil Pála v tiskové zprávě, proč zvolil sestavu, která při loňské vítězné cestě za stříbrným pohárem porazila v semifinále Itálii a ve finále Srbsko.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











