Pět Čechů, čtyři Slováci, dva Švédi, stejný počet Lotyšů a jeden Fin. Taková je bilance hráčů, které hokejový Lev musí uvolnit do jednotlivých národních týmů. Obvykle by to nebyl problém, jenže po reprezentační přestávce čeká pražský tým kvartet klíčových zápasů, které rozhodnou o tom, zda se Lev probojuje do play-off KHL, nebo ne.

Kluby musí nominaci svazu respektovat, proto se generální manažer Pražanů Normunds Sejejs sešel s českým trenérem Aloisem Hadamczikem, aby tolik hráčů ze Lva nepovolával. "Něco jsme si řekli mezi čtyřma očima, to ale zůstane jen mezi námi," sdělil Sejejs po utkání s Čechovem.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se