Ve svém sídle ve švýcarském Hinwillu prezentovala stáj Sauber svůj nový vůz pro rok 2013. Po úspěšné loňské sezoně vycházel tým při vývoji nového vozu z loňského monopostu. „Jsem nadšená, ale zároveň napjatá,“ řekla novinářům šéfka týmu Monisha Kaltenbornová. „Chceme se dál zlepšovat, hlavním cílem je páté místo v Poháru konstruktérů,“ uvedla.
Kaltenbornová převzala vedení týmu loni přímo od jeho zakladatele Petera Saubera. Loňský vůz měl podle ní pro konstruktéry co nabídnout. „Naši inženýři stavěli na těch silných stránkách a snažili se eliminovat slabiny," uvedla jediná žena mezi šéfy stájí formule 1.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










