Ve svém sídle ve švýcarském Hinwillu prezentovala stáj Sauber svůj nový vůz pro rok 2013. Po úspěšné loňské sezoně vycházel tým při vývoji nového vozu z loňského monopostu. „Jsem nadšená, ale zároveň napjatá,“ řekla novinářům šéfka týmu Monisha Kaltenbornová. „Chceme se dál zlepšovat, hlavním cílem je páté místo v Poháru konstruktérů,“ uvedla.

Kaltenbornová převzala vedení týmu loni přímo od jeho zakladatele Petera Saubera. Loňský vůz měl podle ní pro konstruktéry co nabídnout. „Naši inženýři stavěli na těch silných stránkách a snažili se eliminovat slabiny," uvedla jediná žena mezi šéfy stájí formule 1.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se