Hokejisté Slavie Praha zvítězili v dohrávce 46. kola v Ostravě 5:1 a v tabulce díky lepšímu skóre přeskočili dosud druhý Zlín. Od party trenéra Vladimíra Růžičky se před sezonou tradičně nečekalo nijak skvostné umístění. Hokejový mág z Edenu se svojí družinou však opět postavil papírové předpopklady na hlavu.
Dva góly Pražanů vsítil ve vítkovické ČEZ Aréně Tomáš Hertl, který se k týmu připojil po návratu ze Švédských her až těsně před utkáním. Slavia si připsala pátou výhru z posledních šesti zápasů. Vítkovice si naproti tomu komplikují boj o play off a na jedenácté Pardubice mají stále náskok čtyř bodů.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








