Hokejisté Slavie Praha zvítězili v dohrávce 46. kola v Ostravě 5:1 a v tabulce díky lepšímu skóre přeskočili dosud druhý Zlín. Od party trenéra Vladimíra Růžičky se před sezonou tradičně nečekalo nijak skvostné umístění. Hokejový mág z Edenu se svojí družinou však opět postavil papírové předpopklady na hlavu.

Dva góly Pražanů vsítil ve vítkovické ČEZ Aréně Tomáš Hertl, který se k týmu připojil po návratu ze Švédských her až těsně před utkáním. Slavia si připsala pátou výhru z posledních šesti zápasů. Vítkovice si naproti tomu komplikují boj o play off a na jedenácté Pardubice mají stále náskok čtyř bodů.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se