Přestože hokejová Slavia oproti loňské nevydařené sezóně letos válí a drží se v popředí extraligové tabulky, diváci do O2 areny přesto až na výjimky nechodí v dostatečném počtu. Tento problém se červenobílí pokusí vyřešit speciálními akcemi, které se v předchozích případech klubu vyplatily.

Zdroj blízký vedení klubu zjistil pro server IHNED.cz, že v polovině února, kdy sešívaní hrají dva zápasy ve dvou dnech, nasadí Slavia akci 1+1. Tedy ten, kdo přijde v pondělí 18. února na Kladno, půjde o den později na Liberec zdarma.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se