Hokejový zápas pražské Slavie se Zlínem měl netradiční kulisu. Díky marketingové akci sešívaných, kteří pro duel nastavili jednotné vstupné 50 Kč, neboť se hrál v rámci 1000. extraligového kola, navštívilo vysočanskou O2 Arenu 6647 diváků. To je zhruba dvojnásobný počet než obvykle.
A fanoušci si duel užili, přestože do Prahy přijel neoblíbený soupeř, kterého slávisté v letošním ročníku ještě neporazili. V netradičně atraktivním souboji ale nakonec měli navrch domácí, kteří Zlín porazili 3:2 po nájezdech. "Taková návštěva tu nebývá moc často, moc jsme si to užili," usmíval se po duelu slávistický útočník Stránský.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









