Při nástupu na novou pozici v H1.cz Roman Appeltauer prohlásil: „Mým hlavním úkolem je pomoci klientům lépe využívat data pro důležitá rozhodnutí. Web není jenom vizitka společnosti, ale i zdroj cenných dat. Moje role bude pomáhat klientům data uchopit a efektivně využít“.

H1.cz jako přední česká agentura poskytuje komplexní služby v internetovém a výkonnostním marketingu. Nabízí marketing ve vyhledávačích (SEO, PPC reklama), reklamu v on-line médiích, poradenství pro internetové obchodní strategie a obchodní účinnost webu, publikování webového obsahu i poradenství v oblasti použitelnosti a konverzních schopností webu. Poskytuje také rozsáhlé vzdělávací služby pro internetové podnikání. Mezi klienty využívající kompletní konzultační služby nebo správu on-line kampaní patří Telefónica O2, Home Credit, Mountfield, Pojišťovna Generali, Heureka a řada dalších zajímavých společností.

Věřím, že Romanovy zkušenosti pomohou H1.cz nabídnout klientům služby výkonnostního marketingu budoucnosti. Chceme být prvními na trhu, kdo nejen nástroje testuje, ale i implemetuje na konkrétní kampaně klientů“, okomentoval nástup David Špinar, Country Manager H1.cz.

Roman Appeltauer se narodil v Ústí nad Orlicí. Studoval na ČVUT. Ve svém volném čase rád cestuje autem a ochutnává dobrou kávu.