Bronz českých biatlonistů způsobil vlnu nadšení nejen na stadionu v Novém Městě, ale i na sociálních sítích. Na Facebooku sportovci poskytují svým fanouškům autentické záběry z místa, aby si i ti nepřítomní nasáli vyburcovanou atmosféru.
A příznivci jim oplácejí díky a gratulacemi. "Lepší začátek jsme si nemohli přát," napsala uživatelka Lenka Balabánová. Úspěch má, zdá se, i modré "šmoulí" oblečení našich závodníků. "Myslím, že se Alpine Pro hodně povedlo," pochválil ho uživatel Tomáš 'Newman' Novotný.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











