Bronz českých biatlonistů způsobil vlnu nadšení nejen na stadionu v Novém Městě, ale i na sociálních sítích. Na Facebooku sportovci poskytují svým fanouškům autentické záběry z místa, aby si i ti nepřítomní nasáli vyburcovanou atmosféru.

A příznivci jim oplácejí díky a gratulacemi. "Lepší začátek jsme si nemohli přát," napsala uživatelka Lenka Balabánová. Úspěch má, zdá se, i modré "šmoulí" oblečení našich závodníků. "Myslím, že se Alpine Pro hodně povedlo," pochválil ho uživatel Tomáš 'Newman' Novotný.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se