Podle výsledků jednoho závodu nelze v biatlonu usuzovat na ten příští příliš mnoho, ale dělat si naděje, to možné je. A je to i zdravé. V této situaci se ocitly české reprezentantky po sprintu mistrovství světa v Novém Městě na Moravě. Do nedělní stíhačky mají solidní výchozí pozici a udělaly pro domácí šampionát to, co od závodníků a závodnic pořadatelské země publikum chce: aby ho držely ve varu, v dobré náladě a v očekávání úspěchů.

Všechno to bylo ve Vysočina aréně přítomno i tentokrát, ačkoli Veronika Vítková nakonec obsadila desáté a Gabriela Soukalová čtrnácté místo. Jenže svůj nejlepší letošní závod předvedla i Jitka Landová a také ona bude na startu stíhacího závodu, o čemž se jí donedávna ani nesnilo.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se