Petra Kvitová, byť rozhodně ne bez problémů, ale zvládla svou roli ve víkendovém fedcupovém zápase proti Austrálii. Vyhrála obě svá utkání a pomohla tak prodloužit už téměř tři roky trvající sérii českých tenistek v týmové soutěži bez prohry.
V Ostravě a ani v Česku se po posledním vítězném míčku zápasu v neděli dlouho nezdržela. Spolu s Lucií Šafářovou a Andreou Hlaváčkovou vyrazily směr Ostrava Mošnov – Vídeň – Dauhá. V Kataru se hned od začátku týdne pustí za svou individuální kariérou.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









