Petra Kvitová, byť rozhodně ne bez problémů, ale zvládla svou roli ve víkendovém fedcupovém zápase proti Austrálii. Vyhrála obě svá utkání a pomohla tak prodloužit už téměř tři roky trvající sérii českých tenistek v týmové soutěži bez prohry.

V Ostravě a ani v Česku se po posledním vítězném míčku zápasu v neděli dlouho nezdržela. Spolu s Lucií Šafářovou a Andreou Hlaváčkovou vyrazily směr Ostrava Mošnov – Vídeň – Dauhá. V Kataru se hned od začátku týdne pustí za svou individuální kariérou.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se