Fotbalista Milan Baroš v pondělí zpečetí podpisem smlouvy svůj návrat do Ostravy. Jednatřicetiletý útočník, který se v týdnu dohodl na rozvázání smlouvy v Galatatasarayi Istanbul, by se ještě dnes měl objevit na Bazalech a v pondělí před polednem pak uzavře s Baníkem kontrakt pro jarní část sezony.
Baník na pondělních 11:30 svolal mimořádnou tiskovou konferenci, a i když neoznámil její náplň, není pochyb o tom, že si na ní vedení klubu oficiálně plácne s novou posilou. Hned poté by se druhý nejlepší reprezentační střelec měl připojit k týmu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










