Fotbalista Milan Baroš se po rozchodu s Galatasarayem Istanbul definitivně vrací do Ostravy. S Baníkem se dnes dohodl na spolupráci do léta 2014. Jednatřicetiletý útočník si obnovenou premiéru v ostravských barvách po jedenácti letech odbude v sobotu proti Českým Budějovicím.
Druhý nejlepší střelec českého národního týmu, který se reprezentace vzdal po loňském mistrovství Evropy v Polsku, dnes uzavřel snad třítýdenní seriál dohadů a spekulací o svém příchodu na Bazaly. Poté, co se v Istanbulu minulý týden dohodl na předčasném ukončení smlouvy, však padla poslední překážka a jako volný hráč se rozhodl pro výpomoc finančně zdecimovanému Baníku, který je stále namočen do boje o záchranu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






