Fotbalista Milan Baroš se po rozchodu s Galatasarayem Istanbul definitivně vrací do Ostravy. S Baníkem se dnes dohodl na spolupráci do léta 2014. Jednatřicetiletý útočník si obnovenou premiéru v ostravských barvách po jedenácti letech odbude v sobotu proti Českým Budějovicím.

Druhý nejlepší střelec českého národního týmu, který se reprezentace vzdal po loňském mistrovství Evropy v Polsku, dnes uzavřel snad třítýdenní seriál dohadů a spekulací o svém příchodu na Bazaly. Poté, co se v Istanbulu minulý týden dohodl na předčasném ukončení smlouvy, však padla poslední překážka a jako volný hráč se rozhodl pro výpomoc finančně zdecimovanému Baníku, který je stále namočen do boje o záchranu.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se