Letošní fotbalové jaro bude ve znamení dvaceti let Gambrinus ligy. Hráči, trenéři i fanoušci se dočkají hned několika novinek. Nejen o nich mluvili na předsezonní tiskové konferenci Dušan Svoboda, předseda Ligové fotbalové asociace a Ivo Lubas, šef profesionální ligy.

Druhá liga bude nově prezentována pod názvem Fotbalová národní liga. „Cítíme, že je třeba zapracovat na její propagaci, ačkoli se po nejvyšších soutěžích ve fotbale a v hokeji může pochlubit třetí největší návštěvností. Hraje ji řada renomovaných klubů a výborných hráčů. Chybějí však movití komerční partneři a televizní přenosy. Aspoň dvě až tři atraktivní střetnutí by se proto měly objevit na obrazovkách,“ slibuje Svoboda.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se