Letošní fotbalové jaro bude ve znamení dvaceti let Gambrinus ligy. Hráči, trenéři i fanoušci se dočkají hned několika novinek. Nejen o nich mluvili na předsezonní tiskové konferenci Dušan Svoboda, předseda Ligové fotbalové asociace a Ivo Lubas, šef profesionální ligy.
Druhá liga bude nově prezentována pod názvem Fotbalová národní liga. „Cítíme, že je třeba zapracovat na její propagaci, ačkoli se po nejvyšších soutěžích ve fotbale a v hokeji může pochlubit třetí největší návštěvností. Hraje ji řada renomovaných klubů a výborných hráčů. Chybějí však movití komerční partneři a televizní přenosy. Aspoň dvě až tři atraktivní střetnutí by se proto měly objevit na obrazovkách,“ slibuje Svoboda.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











