Podle nového ředitele Romana Budského bude nadále samostatné oddělení BESIP aktivně plnit příslušné úkoly vyplývající hlavně z aktuální Národní strategie bezpečnosti silničního provozu do roku 2020. „Samozřejmě bude také efektivně přispívat ke koordinaci činností dalších příslušných subjektů. Větší důraz bude kladen rovněž na monitorování a analýzy dění v zahraničí, především pak v evropských státech dlouhodobě vykazujících příznivé statistiky dopravní nehodovosti a jejích následků,“ řekl k tomu Budský s tím, že je plánována i užší spolupráce s vybranými zahraničními subjekty.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











