Po včerejším vyrovnávacím gólu Chelsea těsně před koncem zápasu bylo ve sparťanské kabině velké zklamání. Neskrýval ho ani trenér Vítězslav Lavička, ale po dnešním návratu do Prahy už netajil, že z celkového vystoupení svých svěřenců v Evropské lize má dobrý pocit.

Máte za sebou tucet zápasů se šesti mužstvy. Jak jste s konečným účtem spokojen?

Počínaje vídeňskou Admirou přes Bilbao, Feyenoord, Lyon, Šmonu až po Chelsea to byly pro náš mladý tým velice užitečné a většinou i úspěšné zápasy. Pouze na izraelské půdě se Šmonou jsme nepodali výkon, který by odpovídal našim možnostem. Jsme rádi, že jsme na této evropské scéně nasbírali cenné zkušenosti, neboť pro řadu mladíků v našem kádru to pro ně byly mezinárodní premiéry.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se