Fotbalisté Sparty byli po čtvrtečním střetnutí s Chelsea hodně zklamání a navíc po nočním cestování ulehli k spánku až v pátek ráno a na potřebnou rehabilitaci před dnešní jarní ligovou premiérou se Slováckem měli hodně málo času. Přesto utkání zvládli, trenér Vítězslav Lavička byl spokojen, ale ani vysoké vítězství 4:0 nepřeceňuje.

Hosté nepřijeli do Prahy předem poraženi a k dobré obranné hře přidali nebezpečné útočné akci, po nichž si vytvořili hned několik gólových šancí, ale ani jednu neproměnili. Skórovat však mohli i sparťané, nicméně v poločase byl stav 0:0. Obrat nastal až po vedoucí brance Zápotočného, na níž navázaly další tři úspěšné střely.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se