Po prvních chvílích zklamání z vyřazení play-off KHL nebyl v Holešovické Tipsport Areně nikdo, kdo by po chladné analýze lamentoval nad právě skončenou sezonou. Spokojení byli fanoušci teprve před necelým rokem vzniklého klubu, hráči, trenéři i majitelé klubu.

Jen sportovní manažer Normunds Sejejs působil tak, že spokojenost s prvním kolem bojů o Gagarinův pohár je zbytečně skromná. Naštvaný ale rozhodně nebyl.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se