Po prvních chvílích zklamání z vyřazení play-off KHL nebyl v Holešovické Tipsport Areně nikdo, kdo by po chladné analýze lamentoval nad právě skončenou sezonou. Spokojení byli fanoušci teprve před necelým rokem vzniklého klubu, hráči, trenéři i majitelé klubu.
Jen sportovní manažer Normunds Sejejs působil tak, že spokojenost s prvním kolem bojů o Gagarinův pohár je zbytečně skromná. Naštvaný ale rozhodně nebyl.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











