Hokejisté Pardubic a Vítkovic se stali posledními účastníky předkola play off extraligy. Pomohla jim k tomu porážka Brna, které čeká play out.

Kometa dnes podlehla na ledě pražské Sparty 0:6 a úřadující vicemistr skončil po základní části jedenáctý. V předkole play off se utkají Kladno s Pardubicemi a České Budějovice s Vítkovicemi. Ve čtvrtfinále jsou jisté souboje Plzně s Litvínovem a Třince se Spartou.

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se