Hokejisté Pardubic a Vítkovic se stali posledními účastníky předkola play off extraligy. Pomohla jim k tomu porážka Brna, které čeká play out.
Kometa dnes podlehla na ledě pražské Sparty 0:6 a úřadující vicemistr skončil po základní části jedenáctý. V předkole play off se utkají Kladno s Pardubicemi a České Budějovice s Vítkovicemi. Ve čtvrtfinále jsou jisté souboje Plzně s Litvínovem a Třince se Spartou.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











