Pražská pobočka Jones Lang LaSalle nabízející finanční a odborné služby v oboru realitních služeb a správy investic se rozšířila o tři nové zaměstnance.

Lenka Bučilová (33) v pozici vedoucí PR a marketingu nahrazuje Markétu Mikovou, která odchází na mateřskou dovolenou.

Přichází z OLenka Bučilová, vedoucí PR a marketingu pražské pobočky Jones Lang LaSallegilvy Public Relations, kde v uplynulých dvou letech pracovala na různých projektech této agentury. Předtím pracovala tři roky ve společnosti Philips Česká republika, kde měla na starosti koordinaci PR a marketingových aktivit a další úkoly spojené s facility a office managementem. 

Lenčiným největším koníčkem jsou dějiny umění, které také vystudovala na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Její první kniha, monografie Zorky Ságlové, vyšla v roce 2009 a na duben letošního roku se chystá vydání druhé knihy Tanec na dvojitém ledě, která mapuje tvorbu fotografa Jana Ságla na přelomu šedesátých a sedmdesátých let minulého století.

 

Michal Marhoul, konzultant rezidenčních nemovitostí ve společnosti Jones Lang LaSalleKonzultant rezidenčních nemovitostí Michal Marhoul (28) pracoval v letech 2008 - 2009 jako makléř nemovitostí a obchodní a investiční poradce v české pobočce Engel & Voelkers. Další profesní zkušenosti v oboru realit získal také ve společnosti Raiffeisen Bank – Real Treuhand Reality, v níž v letech 2009 – 2013 zastával pozici realitního makléře.

Studoval informatiku na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Mezi Michalovy zájmy patří především hra na bicí, které se v současnosti věnuje v britpopové skupině Niceland. Od mládí se také věnuje sportu, především tenisu, fotbalu a lyžování.

 

Jiří Beránek, Property Manager ve společnosti Jones Lang LaSalle

Property Manager Jiří Beránek (23) přichází ze společnosti CBRE, kde pracoval v uplynulých dvou letech. Do pražské pobočky Jones Lang LaSalle si přináší zkušenosti s komplexní správou obchodních center jako je OC Futurum Kolín, OC Grand Pardubice nebo retail park Severka v Liberci. Dříve pracoval v Toyota Peugeot Citroën.

Studoval Fakultu chemicko-technologickou na Univerzitě Pardubice.

Jiří se rád věnuje sportu, především bojovým uměním, a zajímá se také o historii, obchod a finanční trhy.