Dagmar Zárubová, Senior Associate v oddělení kancelářských prostor, Colliers InternationalDagmar Zárubová (35) bude mít v Colliers International na starost zastupování nájemců v oddělení kancelářských prostor.

Před nástupem do týmu Colliers působila v pražské pobočce LEXXUS, kde byla zodpovědná za rozvoj residenčního portfolia.

Dagmar Zárubová je držitelkou titulu MBA z Brno International Business School, která patří pod Notthingham Trent University ve Velké Británii.

 

 

 

John Newton, Associate Director oddělení stavebního poradenství, Colliers InternationalJohn Newton (43) využije své zkušenosti v Colliers na pozici Associate Director v nově otevřeném oddělení stavebního poradenství.

Před nástupem do Colliers International řídil vlastní podnikání a ještě před tím několik let pracoval v EC Harris. Dlouholeté zkušenosti, které John získal v EC Harris na pozici Senior Project Manager, ho vedly ke kariéře v poradenství na volné noze.

John Newton je členem RICS (Member of the Royal Institute of Chartered Surveyors), členem České rady pro šetrné budovy a členem české pobočky International Business Forum.

John Newton je držitelem titulu BSc. (Hons) v oboru stavebnictví, které vystudoval na Sheffield Hallam University ve Velké Británii.