Hokejový brankář Jakub Kovář podle všeho odchytal na delší dobu poslední zápas za České Budějovice. O to více jej mrzelo, že Jihočeši rozhodující pátý duel předkola play off extraligy s Vítkovicemi prohráli gólem ve třetím prodloužení a sezona pro ně skončila již na začátku března.

„Asi to byl na nějakou dobu můj poslední zápas za Budějovice a štve mě, že jsem se nemohl rozloučit s fanoušky jinak. Trošku veseleji. Ty tři roky, co jsem tady chytal, tak jsem se učil jen prohrávat a nezažil jsem nějaká vítězství. Jsem z toho trošku smutný,“ popsal Kovář své pocity po porážce 2:3.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se