Hokejový brankář Jakub Kovář podle všeho odchytal na delší dobu poslední zápas za České Budějovice. O to více jej mrzelo, že Jihočeši rozhodující pátý duel předkola play off extraligy s Vítkovicemi prohráli gólem ve třetím prodloužení a sezona pro ně skončila již na začátku března.
„Asi to byl na nějakou dobu můj poslední zápas za Budějovice a štve mě, že jsem se nemohl rozloučit s fanoušky jinak. Trošku veseleji. Ty tři roky, co jsem tady chytal, tak jsem se učil jen prohrávat a nezažil jsem nějaká vítězství. Jsem z toho trošku smutný,“ popsal Kovář své pocity po porážce 2:3.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









