Hokejisté Českých Budějovic nedokázali v druhém duelu předkola play-off extraligy podruhé porazit Vítkovice, zkušený útočník Aleš Kotalík přesto ocenil výkon domácích hráčů. Soupeř podle něj vyhrál jen proto, že se mu více dařilo v koncovce. Aktivnější ale byli Jihočeši, kteří nedokázali najít recept na výborného Filipa Šindeláře.

Po návratu stávkujících hvězd zpátky do NHL je právě Kotalík hráčem, na němž stojí mužstvo Budějovic. Rodák z Jindřichova Hradce má za sebou deset sezon v NHL, především v dresu Buffala, kde se jen těsně minul s Dominikem Haškem. Nastupoval i za Edmonton, New York Rangers a Calgary. V Budějovicích vede druhý útok s Rastislavem Dejem a Jiřím Šimánkem na křídlech. Prohru s Vítkovicemi nevidí tragicky.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se