Česká ragbyová reprezentace vstoupí do letošní sezony dvěma zápasy Mistrovství Evropy – divize 1B. Tato soutěž se hraje od loňska do příštího roku v šestičlenné skupině dvoukolovým systémem každý s každým.
Už zítra čeká český tým Německo a o týden později se pak v Kišiněvě utká s Moldavskem. Po porážkách s Polskem, Švédskem a Ukrajinou uzavírá společně s Moldavskem současnou tabulku, takže ho čekají záchranářské práce. Potvrzuje to i reprezentační trenér Martin Kafka.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






