Fanoušci německého Greutheru Fürth musí mít letos nervy ze železa nebo být sebemrskači. Když se jdou totiž doma podívat na svůj tým, prožívají pravé utrpení. Bundesligový nováček totiž ve třinácti domácích zápasech ani jednou nevyhrál, čímž vytvořil nový nechvalný rekord soutěže.
Fürth navíc doma vstřelil jen čtyři góly a po víkendové porážce 0:3 s Hoffenheimem prezident klubu Helmut Hack prohlásil, že od pondělí se už začíná chystat na návrat do druhé ligy. „Umíme číst tabulku. Naše kvalita jednoduše nestačí,“ krčil rameny Hack. Z poslední pozice má Fürth sedmibodovou ztrátu na Augsburg, který drží místo zajišťující baráž.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











