Hokejový Lev Praha čekají změny. Klub bude centrálně řízenou organizací, a proto ukončil spolupráci s generálním manažerem Normundsem Sejejsem. Vlastník klubu, Sportovní Holding Praha, se rozhodl neobnovit Sejejsovi smlouvu, která mu skončí 30. dubna. Pozice generálního manažera bude oficiálně zrušena, a rozšíří se tak interakce s pražskou Spartou, která patří do stejného holdingu jako Lev.

"V rámci holdingu dochází v těchto dnech k přechodu na centrálně řízenou organizaci. Z těchto důvodů byla zrušena funkce generálního manažera Lva," uvedl předseda představenstva holdingu Petr Speychal na webu pražského klubu.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se