Jako by přáním, aby si Jiří Štajner nechal svůj stý ligový gól na domácí zápas, liberečtí hosté před zápasem na Slavii všechno pokazili. Jejich útočník skóroval a vyrovnal na 1:1, pražský celek pak ale přidal dva góly, a tak čerstvý člen Klubu ligových kanonýrů moc chuti slavit neměl.

"Gól je dobrý, ale spíš převládá zklamání, jak jsme na Slavii dopadli. Ještě za stavu 1:2 se dalo hrát, ale další gól a vyloučení, to už bylo moc," řekl bezprostředně po zápase Štajner. 

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se