Jako by přáním, aby si Jiří Štajner nechal svůj stý ligový gól na domácí zápas, liberečtí hosté před zápasem na Slavii všechno pokazili. Jejich útočník skóroval a vyrovnal na 1:1, pražský celek pak ale přidal dva góly, a tak čerstvý člen Klubu ligových kanonýrů moc chuti slavit neměl.
"Gól je dobrý, ale spíš převládá zklamání, jak jsme na Slavii dopadli. Ještě za stavu 1:2 se dalo hrát, ale další gól a vyloučení, to už bylo moc," řekl bezprostředně po zápase Štajner.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






