Pokud jde český tým podle trenéra Bílka do zápasu proti Dánsku v plné síle a v nejsilnějším možném složení, o tom dánském se dá říci leda opak. Trenér Morten Olsen přivezl do Česka anonymní tým, kterému nikdo příliš velké šance nedává. On sám ale svým svěřencům věří.
„Přijeli jsme sem pro body. Takže budeme chtít být nebezpeční v útoku, ale také budeme dobře bránit, jelikož i nerozhodný výsledek by nemusel být špatný. Až podle průběhu utkání si zhodnotíme, jestli jsme body získali, nebo ztratili. Teď máme v hlavě úkol získat co nejvíce bodů,“ řekl Olsen na tiskové konferenci.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











