Asi jedinou komplikací fotbalové reprezentace v přípravě na páteční kvalifikační zápas o postup na mistrovství světa proti Dánsku bylo, že s ní kapitán Tomáš Rosický netrénoval. S týmem vyrazil až na čtvrteční předzápasový trénink.

Rosický přicestoval na sraz s „koňarem“, ale nikdo se nepřipouští, že by v pátek nenastoupil. „Předpokládám, že zítra nastoupím,“ ujistil Rosický. Fit jsou i Pekhart, Vydra a Gebre Selassie, kteří byli také lehce zranění.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se