Asi jedinou komplikací fotbalové reprezentace v přípravě na páteční kvalifikační zápas o postup na mistrovství světa proti Dánsku bylo, že s ní kapitán Tomáš Rosický netrénoval. S týmem vyrazil až na čtvrteční předzápasový trénink.
Rosický přicestoval na sraz s „koňarem“, ale nikdo se nepřipouští, že by v pátek nenastoupil. „Předpokládám, že zítra nastoupím,“ ujistil Rosický. Fit jsou i Pekhart, Vydra a Gebre Selassie, kteří byli také lehce zranění.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











