Ticho, mráz, zklamání ve tvářích hráčů. Fotbaloví reprezentanti v sobotu v Olomouci vstřebávali těžkou porážku 0:3 od Dánů a to, že se jim postup na mistrovství světa do Brazílie výrazně vzdálil. „Atmosféra nebyla úplně nejlepší, ale nesmíme všechno vidět černě. Čeká nás důležitý zápas a ten musíme zvládnout,“ popsal záložník Ladislav Krejčí rozpoložení, v němž se tým nacházel na sobotním tréninku.

Ve druhém poločase udělili Dánové českému týmu lekci. „Bylo to o prvním gólu. V Turecku jsme ho dali my, to se pak každému hraje lépe. Nyní jsme ho bohužel dostali,“ shodli se Krejčí a Vladimír Darida na rozdílu mezi posledním přátelským zápasem v Turecku a pátečním duelu proti Dánsku. V Turecku, stejně jako předtím se Slovenskem, vstřelil českým tým branku už ve 3. minutě.