Někteří by nejraději periodické hodnocení zrušili. Tím bychom ovšem s vaničkou vylili i dítě. Zkusme se proto poohlédnout po něčem jiném. Na hodnocení můžeme jít nejen periodicky, ale i dialogicky. Dobrý dialog je něco jako perpetuum mobile: jakmile se jednou nastartuje, běží stále dál, nikdy se nezastaví, není zde žádné tření, které by ho brzdilo. Dobrý dialog vyvolává vzájemnou důvěru a otevřenost.

HODNOCENÍ ZAMĚSTNANCŮ VČERA A DNES

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se