Radek Štěpánek, Jan Hájek a Ivo Minář. Taková je sestava českého národního týmu, která dnes odcestovala na čtvrtfinále Davisova poháru do Kazachstánu.
Českému kapitánovi Jaroslavu Navrátilovi tak bude chybět Tomáš Berdych i Lukáš Rosol, přesto si Češi věří, že do semifinále postoupí. "Představoval jsem si složení týmu poněkud jinak," řekl na tiskové konferenci před odletem Navrátil. Berdych se omluvil už dříve kvůli poraněnému ramenu a Rosol se k týmu přidá až druhý den, protože ještě v sobotu hrál v Karibiku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






