Čeští útočníci Marek Kvapil a Jakub Petružálek poslali Dynamo Moskva do finále play off Kontinentální hokejové ligy. Obhájci titulu dnes v šestém semifinálovém utkání zdolali nejlepší tým základní části Petrohrad 5:1 a sérii vyhráli 4:2. Kvapil nastřílel tři góly, Petružálek u tří branek asistoval.
Soupeřem Dynama v boji o Gagarinův pohár bude lepší z dvojice Kazaň - Čeljabinsk. Ve druhém semifinále má zatím navrch Kazaň, která vede 3:2 na zápasy a v úterý se na soupeřově ledě pokusí proměnit druhý mečbol. Ten první Čeljabinsk v neděli i díky gólu Jana Bulise odvrátil.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










