Úterní zápas Ligy mistrů může přijít rozhodčího Starka draho. V utkání mezi Barcelonou a PSG si vysloužil kritiku z obou stran a teď bude čelit i oficiální stížnosti Messiho klubu.

"Napsali jsme UEFA kvůli sérii událostí na hřišti, kde je zřejmé, že rozhodčí nepostupoval podle pravidel," prohlásil mluvčí Barcelony Toni Freixa. "Je překvapivé, že na takové úrovni, jako je Liga mistrů, rozhodčí nezná pravidla," obula se Barcelona do sudího Starka.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se