Úterní zápas Ligy mistrů může přijít rozhodčího Starka draho. V utkání mezi Barcelonou a PSG si vysloužil kritiku z obou stran a teď bude čelit i oficiální stížnosti Messiho klubu.
"Napsali jsme UEFA kvůli sérii událostí na hřišti, kde je zřejmé, že rozhodčí nepostupoval podle pravidel," prohlásil mluvčí Barcelony Toni Freixa. "Je překvapivé, že na takové úrovni, jako je Liga mistrů, rozhodčí nezná pravidla," obula se Barcelona do sudího Starka.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











