Radek Štěpánek naskočil do daviscupové čtyřhry po pauze zaviněné zdravotními problémy a operací. Nečekal od sebe zázraky, ale věřil, že pomůže k postupu do semifinále Davisova poháru. Na kurtu byla ale pauza hodně znát a tak se deblovým parťákem Janem Hájkem odcházeli od Kazachů poraženi.
„Věděl jsem dopředu, že jdu s kůží na trh, ale byl jsem tady pro tým,“ řekl Štěpánek po prohře ve třech setech s Andrejem Golubjovem a Jurijem Ščukinem. „Nečekal jsem od sebe žádné zázraky. Hlava by strašně moc chtěla, ale tak to chodí, všechno potřebuje čas. Beru jako zázrak, že tady jsem, a druhý zázrak je, že jsem hrál zápas. Představoval bych si lepší výkon, ale tak to je, nedá se přeskakovat,“ řekl.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











