Byl to rozdíl minimálně jedné třídy, Sparta jednoznačně vyhrála v Olomouci 3:0. „Klobouk dolů před Spartou, jak teď hrají,“ shodli se olomoučtí hráči Zdeněk Zlámal a Michal Ordoš. „Musím smeknout před prací pana Lavičky. Takový mančaft tady snad ještě nehrál,“ doplnil ještě brankář Zlámal.

Olomouc si malovala, jak se po tvrdém pohárovém direktu od Sparty ve středu (2:4) oklepe. „Jenže ve středu jsme dostali facku a teď nás Sparta kopla do zadku,“ glosoval dvě vzájemná utkání olomoucký záložník Michal Ordoš.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se