Zatímco pokoření hráči Olomouce zasypávali svého přemožitele superlativy, ze Sparty, která Sigmu na jejím stadionu převálcovala 3:0, si troufalá slova nikdo nedovolil říct. A už vůbec ne trenér Vítězslav Lavička, symbol a strůjce sparťanské krasojízdy posledních týdnů, který jako vždy zůstával diplomatický.

„Jsem rád, že jsme tu neztratili v cestě za naším cílem a že jsme tu hráli pěkný fotbal,“ prohlásil Lavička po vítězství v Olomouci, které Spartu po půl roce minimálně dočasně katapultovalo na první místo v tabulce. O tři body předstihla Plzeň, která hraje s Teplicemi v neděli.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se