Zatímco pokoření hráči Olomouce zasypávali svého přemožitele superlativy, ze Sparty, která Sigmu na jejím stadionu převálcovala 3:0, si troufalá slova nikdo nedovolil říct. A už vůbec ne trenér Vítězslav Lavička, symbol a strůjce sparťanské krasojízdy posledních týdnů, který jako vždy zůstával diplomatický.
„Jsem rád, že jsme tu neztratili v cestě za naším cílem a že jsme tu hráli pěkný fotbal,“ prohlásil Lavička po vítězství v Olomouci, které Spartu po půl roce minimálně dočasně katapultovalo na první místo v tabulce. O tři body předstihla Plzeň, která hraje s Teplicemi v neděli.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











