Mohl to být další velký večer Milana Baroše. Ten se během posledního představení na Bazalech blýskl hattrickem do sítě Hradce Králové a ukončil čekání na první gól po návratu ze zahraničí. Nyní poprvé navlékl kapitánskou pásku, zápas pro něj ale skončil předčasně. Bez Baroše byl Baník bezzubý a všechny body přenechal Liberci.

Baroš funkci ostravského kapitána dobře zná. Kapitánskou pásku měl na ruce už v době, než z Ostravy odešel do Liverpoolu. Tehdy ale hlavně kvůli tomu, aby vzrostla jeho cena. Teď byla situace jiná. Během zápasu 22. kola se Slovanem Liberec trenér Baníku Martin Pulpit nechal jen na lavičce sedět Martina Lukeše i Benjamina Vomáčku a roli lídra měl vykonávat právě Baroš.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se