Tenistka Lucie Šafářová obhájila na turnaji v Charlestonu titul ve čtyřhře. Společně s Francouzkou Kristinou Mladenovicovou porazily ve finále nejvýše nasazené Andreu Hlaváčkovou s Američankou Liezel Huberovou 6:3 a 7:6.
Šafářová na zelené antuce v Jižní Karolíně navázala na loňský triumf, který vybojovala po boku Rusky Anastasje Pavljučenkovové, a připsala si při třetí finálové účasti druhý deblový titul v kariéře na okruhu WTA.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










