Chorvatská výškařka Blanka Vlašičová se po více než roce a půl vrací k atletice. Dvojnásobná mistryně světa nezávodila od září 2011 kvůli zranění a komplikované operaci. Návrat plánuje na 25. května na mítinku Diamantové ligy v New Yorku.
„Bude to pro mě nový začátek, a díky Bohu za něj,“ uvedla Vlašičová na svých webových stránkách. Devětadvacetiletá chorvatská celebrita má za sebou dlouhou rehabilitaci operované odrazové nohy a cítí se fit. Návrat pečlivě naplánovala do Ameriky, která miluje silné příběhy. Ty o zázračných návratech nevyjímaje.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






