Na extraligu florbalu přišlo do O2 areny deset tisíc lidí. To je věta, kterou chtějí slyšet po sobotě pořadatelé florbalového Superfinále.
Dost možná se dočkají, protože Superfinále, druhé Superfinále v české historii, táhne ještě víc než to loňské. Spodní patro nejmodernější haly v republice bylo vyprodáno a vstupenky jsou už k mání i do horních pater. Je reálné, že na finále české extraligy přijde víc fanoušků než na podobnou akci ve Švédsku, kolébce florbalu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







