Na extraligu florbalu přišlo do O2 areny deset tisíc lidí. To je věta, kterou chtějí slyšet po sobotě pořadatelé florbalového Superfinále.

Dost možná se dočkají, protože Superfinále, druhé Superfinále v české historii, táhne ještě víc než to loňské. Spodní patro nejmodernější haly v republice bylo vyprodáno a vstupenky jsou už k mání i do horních pater. Je reálné, že na finále české extraligy přijde víc fanoušků než na podobnou akci ve Švédsku, kolébce florbalu.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se