Rok mu trvalo, než se zase trefil. Ale zápas, v němž ukončil sérii, jaká nezdobí žádného útočníka, si liberecký fotbalista Michael Rabušic vybral správně. Dal hned dva góly. "Na podzim jsem marodil, uspěchal jsem návrat a trápil se. V zimě jsem dobře potrénoval a bylo otázkou času, než to tam spadne," řekl třiadvacetiletý střelec.
Po dlouhé době zase odehrál celý zápas a dostal příležitost v základní sestavě místo Dzona Delarge. Trenér Jaroslav Šilhavý se šibalsky pousmál otázce, co ho vedlo k této změně. "Trošku to bylo proto, že přijeli Brňáci. Myslím si, že jeho fanoušci ho vyhecovali. Je to pro něj taková odměna za to - v uvozovkách - povzbuzování."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.













